اسکارهیل

شیت سیلیکونی

مولکول سیلیکون به عنوان استاندارد طلایی درمان انواع اسکار به شمار می رود. همچنین برای بهبود ظاهر جای زخم بسیار موثر است. شیت های سیلیکونی اسکار اف ایکس، محصول اسکارهیل آمریکا از 100% سیلیکون طبی در 10 سایز مختلف برای پوشش دادن انواع اسکار بر روی تمامی نقاط بدن طراحی و تولید شده است.
اگر شما هم به دنبال درمان اسکار و از بین بردن جای زخم خود هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا از مزایا و نحوه عملکرد این نوار ها مطلع شوید.
اسکار-اف-ایکس بهترین انتخاب برای اثرات به جا مانده از زخم ها و بخیه های جراحی است. نوار سیلیکونی اسکار-اف-ایکس، اندازه و سایز های متنوعی دارند که به آن این امکان را می دهد تا همه نواحی اسکار را در هر کجای بدن پوشش دهد. استفاده از اسکار-اف-ایکس بسیار راحت بوده و به صورت یکپارچه به بدن می چسبد.
درمان با نوار سیلیکونی به عنوان پله اول درمان اسکار، بعد از بسته شدن زخم های جراحی توسط انجمن بین المللی جراحان آمریکا و اروپا معرفی شده است. این نوار های سیلیکونی برای چندین مدل زخم به کار رفته و برای آثار به جا مانده از سوختگی و زخم های جراحی پلاستیک (انواع جراحی های درمانی و زیبایی) استفاده می شوند.
سیلیکون تراپی، قرمزی اسکار را کم کرده و همچنین باعث جلوگیری از بروز خارش در ناحیه آسیب دیده می شود. بدین ترتیب نسبت به جراحی یا تزریق، یک راه امن و آسان تر است. نوار سیلیکونی علاوه بر کم کردن اندازه اسکار و هم سطح سازی، باعث نرم شدن اسکار نیز می شود.
همان طور که قبلا اشاره کردیم اسکار-اف-ایکس برای درمان جای زخم و بخیه جراحی کارایی فوق العاده ای دارد و بعد از مدت کوتاهی بعد از عمل جراحی و کشیدن بخیه ها قابل استفاده است.
 

نحوه عملکرد نوار سیلیکونی اسکار اف ایکس

نوار سیلیکونی نوعی روش غیرتهاجمی برای ترمیم جای زخم می باشد که از 100 % سیلیکون طبی تشکیل شده است.
پزشکان و جراحان معمولا برای بهبود آثار به جای مانده از زخم های جراحی به بیماران خود شیت سیلیکونی را پیشنهاد می دهند. نوار های سیلیکونی به منظور سهولت استفاده و قرارگیری صحیح در ناحیه آسیب دیده، در سایز های مختلفی تولید می شوند. این نوارها را می توانید پس از عمل جراحی یا حتی سوختگی بر سطح پوست خود قرار دهید.

 

نوار سیلیکونی

مزیت نوارهای سیلیکونی

استفاده از شیت سیلیکونی در طول شبانه روز با ایجاد یک محافظ، مانع خروج رطوبت از پوست شده، تبخیر سطحی از ناحیه اسکار را کنترل کرده و شرایط نرمالیته پوست را احیا می کند .
سیلیکون رطوبت را در ناحیه زخم زیاد کرده و با کنترل و کاهش ترشح کلاژن از ضخیم تر شدن اسکار جلوگیری می کند. شما می توانید از چسب های ضد حساسیت با نوار سیلیکونی استفاده کنید تا نوار به پوست شما محکم تر بچسبد و بهتر عمل کند.
شیت سیلیکونی بیش از 30 سال است که بر روی زخم های بعد از جراحی استفاده می شود. دلیل کار کرد بی نظیر آن این است که شیت های سیلیکونی با جلوگیری از خروج رطوبت از پوست، کمبود رطوبت در جای زخم را جبران می کنند و به اکسیژن اجازه ی عبور می دهند. همچنین باعث جلوگیری از ضخیم تر شدن پوست اطراف اسکار به صورت دائمی می شوند.
شما با استفاده روزانه 8 الی 12 ساعته از نوار سیلیکونی اسکار اف ایکس بعد از گذشت چند ماه پاسخ دلخواه خود را خواهید گرفت و دیگر اثری از جای زخم شما باقی نخواهد ماند.
این یک درمان مقرون به صرفه برای بهبود اسکار بوده و استفاده از آن بسیار آسان است. شما می توانید زیر لباس هم از آن استفاده کنید.

 

شیت سیلیکونی اسکار اف ایکس

 

این نوار ها را برای زخم های باز و اسکار هایی که هنوز ترشح دارند، نمیتوان استفاده کرد. برای استفاده از این محصول به راهکارهای پزشک خود توجه کنید. در نظر داشته باشید قبل از استفاده از نوار های سیلیکونی جای زخم همواره باید تمیز باشد.
هرگز نگذارید زخم های بعد از انواع جراحی، حتی اسکار سوختگی روی پوستتان بماند. از پزشک خود بخواهید بهترین نوار سیلیکونی را به شما معرفی کند تا روند بهبودی پوست شما سریعا آغاز شود.
شیت های سیلیکونی یک راه حل حرفه ای برای بهبود جای زخم بعد از عمل جراحی به حساب می آیند که برای استفاده در نواحی (سینه، کمر، پا، گردن و شکم) استفاده می شوند.
نوار سیلیکونی اسکار اف ایکس یک درمان پیشرفته برای انواع اسکار در تمامی نواحی پوست است. این نوار ها طول عمری معادل اِسکارتراپی 2 الی 3 ماهه دارند. یک بار مصرف نیستند و قابلیت شست و شو نیز دارند.
برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با پشتیبان آنلاین تماس برقرار کرده و با ارسال عکس اسکار خود مشاوره تخصصی بگیرید. ما تا انتهای درمان در کنار شما خواهیم بود.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *