شرکت دی جی دنا در سال 1378 با هدف خدمت رسانی به هم وطنان عزیز و ارائه بهترین ها در زمینه محصولات پزشکی از جمله پوست و زیبایی در ایران تاسیس شد. بیش از 20 سال سابقه موفق، پرسنل متخصص و کارآمد و ارائه برترین محصولات به همراه توزیع سریع و دقیق افتخار ماست.
شرکت دی جی دنا از چهار دپارتمان در حوزه محصولات پوست و زیبایی، مصرفی پزشکی، تجهیزات پزشکی و محصولات مرتبط با زخم و پانسمان های پیشرفته تشکیل گردیده است.
شرکت ما از سال 1389 تاکنون، نمایندگی رسمی و انحصاری کمپانی اسکارهیل امریکا در محصولات مراقبت از پوست، درمان اسکار و اثرات بجا مانده از زخم، سوختگی، آکنه، بخیه می باشد.
به پشتوانه تجارب طولانی و ارزشمند مدیران، تیم کوشا و متخصص، این شرکت اعتقاد دارد مصرف کننده ایرانی شایسته بهترین‌هاست، لذا این شرکت فعالیت‌های خود را در زمینه عرضه بهترین محصولات مراقبت از پوست و زیبایی توسعه داده و به سرعت در حال گسترش و پیشرفت می باشد.
شرکت دی جی دنا همواره در تلاش برای عرضه بهترین خدمات با مطلوب‌ترین کیفیت به مردم عزیز کشور بوده و با همکاری شبکه گسترده نمایندگی های خود در سطح کشور، در جست و جوی برقراری روابطی استوار و پایدار با مشتریان خود می باشد.