در حال نمایش 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

نوار سیلیکونی Scar Fx

تومان1.052.000تومان7.788.000
نوار سیلیکونی اسکار اف ایکس برند اسکارهیل، یک محصول تخصصی با خاصیت درمانی موثر و ثابت شده در درمان و پیشگیری انواع اسکار می باشد، که‌ از 100 % سیلیکون خالص (PDMS) تشکیل شده است. پزشکان و جراحان معمولا برای بهبود آثار به جا مانده از زخم های جراحی به بیماران خود نوارهای سیلیکونی را پیشنهاد می‌دهند. نوارهای سیلیکونی به منظور سهولت استفاده و قرارگیری صحیح در ناحیه آسیب دیده، در سایزهای مختلفی تولید می‌شوند. این نوارها را می‌توانید پس از عمل جراحی یا حتی سوختگی بر سطح پوست خود قرار دهید. (توجه داشته باشید که در هر بسته بندی تنها 1 نوار وجود دارد)

کرم سیلیکونی اسکار استاتیک Scar Esthetique

تومان803.000تومان1.934.000
اسکار استاتیک یک کرم بر پایه سیلیکون (PDMS) بوده و دارای 23 ماده درمانی فعال برای درمان انواع اسکار می باشد که هیچ کدام از محصولات فعلی موجود در بازار در زمینه درمان اسکار، در اين حجم و تعداد ماده فعال درمانی ندارد. مواد تشکيل دهنده اين کرم اساسا جز مواد آنتی اکسيدان، پلی پپتيد، سيليکون مايع و چندين ترکيب گياهی برای بهبود ظاهر اسکار می باشد.

ژل سیلیکونی رژواسیل RejuvaSil

تومان803.000تومان1.677.000
رژواسیل یک ژل سیلیکونی (97% سیلیکون خالص PDMS) آنتی‌اسکار با غلظت بالا است که برای مسطح کردن و نرم کردن سطح اسکار به کار می رود. ژل سیلیکونی رژواسیل، شفاف، بدون بو و ضدآب است که این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی از این ‌محصول در تمامی ساعات روز استفاده کنید. ژل سیلیکونی رژواسیل با جذب سریع و افزایش هیدراتاسیون بافت آسیب‌دیده و جلوگیری از تبخیر سطحی اسکار، باعث جلوگیری از برجسته‌تر شدن و بزرگ‌تر شدن اسکار می‌شود، در نتیجه اسکار مسطح و نرم شده و سریعا بهبود می یابد.

نوار سیلیکونی دی جی درم Scar Sheet

تومان313.000تومان1.188.000
نوار‌های سیلیکونی برند دی‌جی‌درم پوششی نیمه تراوا هستند که از 100% سیلیکون طبی خالص تشکیل شده‌اند و الاستیسیته آن ها مشابه پوست است، که در درمان انواع اسکارها کاملا موثر هستند و روشی ساده در عین حال موثر جهت پیشگیری و درمان اسکارهای جدید و قدیمی به شمار می‌روند. (توجه داشته باشید که در هر بسته بندی تنها 1 نوار وجود دارد)

ژل ترمیم کننده دی جی درم Scar Gel

تومان427.000
اسکار ژل یک ژل سیلیکونی آنتی اسکار تخصصی با کیفیت بسیار بالا در زمینه درمان انواع اسکار است، که با  بهره گيری از پروتكل درمانی اثبات شده سيليكون تراپی پس از 2 سال تحقیقات آزمایشگاهی و بالینی، تحت لیسانس شرکت Eska Pharma  آلمان در کشور ایران تولید و روانه بازار شده است. این برند دارای تاییدیه CE اروپا نیز می‌باشد.