در حال نمایش 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

نوار سیلیکونی Scar Fx

تومان874.000تومان6.500.000
نوار های سیلیکونی اسکار اف-ایکس (Scar Fx) پوششی چسبنده که از پلیمر دی متیل سیلوکسان تشکیل شده است و روشی ساده در عین حال موثر جهت پیشگیری و درمان اسکارهای جدید و قدیمی به شمار می رود. (توجه داشته باشید که در هر بسته بندی تنها 1 نوار وجود دارد)

کرم سیلیکونی اسکار استاتیک Scar Esthetique

تومان670.000تومان1.680.000
این کرم دارای ۲۳ ماده درمانی فعال برای درمان انواع اثرات به جای مانده از زخم (scar) می باشد که هیچ کدام از محصولات فعلی موجود بازار در زمینه درمان اثرات به جای مانده از زخم، در این حجم و تعداد حاوی ماده فعال درمانی نمی باشد. مواد تشکیل دهنده این کرم جز مواد آنتی اکسیدان، پلی پپتید، سیلیکون مایع و چندین ترکیب گیاهی برای بهبود ظاهر اثرات به جای مانده از زخم می باشد.

ژل سیلیکونی رژواسیل RejuvaSil

تومان670.000تومان1.460.000
ژل سیلیکونی رژواسیل، پس از مصرف لایه ای شفاف و غیر چسبنده تشکیل می دهد که موجب افزایش هیدراتاسیون بافت آسیب دیده و تسریع در بهبودی آن می شود. افزایش میزان آب در بافت موجب کاهش آنژیوژنز، کاهش تجمع رابطه های التهابی و کاهش سنتز کلاژن و گلیکوزامینوگلیکان ها بیش از مقدار نرمال شده و جهت بهبود جای زخم های جدید و قدیمی بسیار مؤثر می باشد.

نوار سیلیکونی دی جی درم Scar Sheet

تومان260.000تومان990.000
نوار های سیلیکونی دی جی درم پوششی چسبنده که از پلیمر دی متیل سیلوکسان تشکیل شده است و روشی ساده در عین حال موثر جهت پیشگیری و درمان اسکارهای جدید و قدیمی به شمار می رود. (توجه داشته باشید که در هر بسته بندی تنها 1 نوار وجود دارد)

ژل ترمیم کننده دی جی درم Scar Gel

تومان328.000
اسکار ژل یک ژل سیلیکونی ترمیم کننده ایرانی جای زخم است و حاوی جدیدترین و خالص ترین نوع سیلیکون پزشکی به نام PPS (Purified Polymerized Silicone) می باشد که پس از 2 سال تحقیقات آزمایشگاهی و بالینی تحت لیسانس شرکت Eskapharma آلمان در کشور ایران تولید و روانه بازار شده است.