اسکارهیل

عوارض ژل رژواسیل

بسیاری از مخاطبین ما که از ژل رژواسیل استفاده می کنند، این پرسش در ذهنشان پیش می آید که عوارض ژل رژواسیل چیست؟ پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا در مورد این محصول بی نظیر، توضیح مختصری داده و سپس به بررسی عوارض ژل رژواسیل بپردازیم.

 

ژل رژواسیل

ژل رژواسیل یک ژل ترمیم کننده سیلیکونی است که بر انواع اسکار می توان اعمال کرد. این ژل به دلیل بافت سبکی که دارد به زودی جذب شده و با جلوگیری از تولید بی رویه کلاژن، مانع از رشد بی رویه اسکار می شود.

از ترکیبات رژواسیل می توان به روغن شتر مرغ (ضد التهاب)، روغن کوسه (مرطوب کننده) و ویتامین سی (همرنگ سازی ناحیه اسکار با پوست) اشاره کرد. این ژل به راحتی و به صورت تخصصی می تواند اسکارهای به جا مانده از بخیه جراحی، کلوئید و اسکارهای هایپرتروفیک و جای سوختگی را درمان کند. ژل رژواسیل به طور معمول عوارض جانبی ندارد، اما بیایید نگاه دقیق تری به آن بیاندازیم.

 

ژل رژواسیل

عوارض ژل رژواسیل

مکانیزم عملکرد ژل رژواسیل بدین صورت است که با ایجاد هیدراتاسیون (آب رسانی و مرطوب سازی) ناحیه اسکار و همچنین جلوگیری از خروج رطوبت ناحیه آسیب دیده، باعث درمان و رفع انواع اسکار می شود. در واقع همین مرطوب سازی پوست باعث می شود تا عوارض ژل رژواسیل به حداقل خود برسد؛ در واقع می توان گفت که این محصول عوارض جانبی ندارد و در موارد درمان شده (در صورت رعایت نکات مصرف محصول) عوارض جانبی مشاهده نشده است.

 

نحوه استفاده صحیح از Rejuvasil

همان طور که در بالا اشاره شد، ژل رژواسیل عوارض جانبی ندارد. اما برای مراقبت و نتیجه گیری بهتر، توصیه می شود نکات زیر را در دوره درمان خود رعایت کنید:

  • حتما قبل از استفاده از ژل رژواسیل، پوست خود را تمیز و خشک کنید.
  • برای درمان بهتر و سریع تر اسکار، ناحیه آسیب دیده را در معرض نور مستقیم آفتاب قرار ندهید.
  • در رژیم غذایی خود از خوراکی هایی که به بهبود اسکار کمک می کنند، استفاده کنید.
  • تنها یک لایه نازک از ژل را بر محل آسیب دیده، اعمال کنید.

ژل رژواسیل برای انواع پوست حتی پوست های حساس کاملا مناسب است. اما اگر محل اسکار شما دچار خارش شد، بهتر است که ژل را کاملا پاک کرده و مدت زمان استفاده از آن را کمتر کنید تا عوارض جانبی مشاهده نگردد. به طور مثال؛ اگر در طول روز 3 الی 4 مرتبه از ژل استفاده می کنید، آن را به 1 الی 2 بار در روز برسانید و بعد از 1 ساعت پوست خود را بشوئید. و به مرور، مدت زمان و تعداد مراتب استفاده را افزایش دهید.
(توصیه می کنیم تغییرات اسکار خود را در مراحل درمان، با مشاورین ما در میان بگذارید.)

 

"</p

کلام آخر

تا کنون در موارد درمان اسکار با ژل رژواسیل، عوارض جانبی مشاهده نشده است. اما اگر پوست حساسی دارید، می توانید با رعایت نکات ذکر شده در بالا و توصیه های مشاورین ما، عوارض ژل رژواسیل را به حداقل برسانید.

برای خرید ژل رژواسیل، اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *